Weekend w Toruniu to idealna opcja dla dwojga!

weekend w Toruniu

Mimo że Walentynki już dawno za nami, nic nie stoi na przeszkodzie, by dodać naszemu związkowi trochę świeżości i wrażeń. A co lepiej potrafi je stworzyć, jak nie wspólna podróż? Dziś przedstawiamy Wam propozycję idealnego weekendu dla zakochanych. Kierunek: Toruń!

Nie da się ukryć, że wspólne podróżowanie i zwiedzanie nieznanych nam jeszcze miejsc, pozwala ludziom bardzo mocno zbliżyć się do siebie. Dlatego właśnie utrwaliła się tradycja podróży poślubnych czy wycieczek we dwoje.

Na cele takich wypraw zakochani wybierają zazwyczaj miejsca romantyczne, przepełnione magią, urokiem, niepowtarzalnym klimatem. I takim właśnie miejscem jest Toruń – miasto słynące z tajemniczych uliczek starego miasta, aromatycznych pierników i… miłosnych uniesień.

Oto, jak można spędzić weekend w Toruniu we dwoje:

  1. Przyjemne chwile w hotelu

Jak wiadomo – każdy wyjazd wymaga noclegu. My jednak – chcąc dać zakochanym więcej emocji  – proponujemy, by nie wybierać hotelu przypadkowo. Na naszą szczególną uwagę powinny zasługiwać obiekty, w których istnieje strefa SPA oraz Wellness, w których zakochani będą mogli wspólnie zrelaksować się, poddając się rozluźniającym masażom, upiększającym maseczkom, zabiegom peelingującym, relaksowi w saunie czy pływaniu w basenie.

  1. Romantyczna kolacja przy świecach

romantyczna kolacjaWażną kwestią podczas takiego wyjazdu jest również wspólne jedzenie. A nie ma chyba nic bardziej romantycznego niż kolacja we dwoje przy świecach z dobrym winem. Dlatego właśnie warto wybierać hotele, przy których istnieje restauracja. Jeśli jednak jest to niemożliwe, by takie miejsce zarezerwować – znajdźmy inne. W Toruniu nie brakuje dobrych restauracji, w których można zjeść wyśmienitą kolację z ukochanym.

  1. Zwiedzajcie miasto

Toruń jest jednym z najbardziej romantycznych miast w Polsce. Składają się na to zarówno malownicze kamienice, klimatyczne uliczki starego miasta, jak i nadwiślańskie bulwary, które był świadkiem wielu historii miłosnych zarówno naszych czasów jak i tych z przeszłości. Wieczorny spacer połączony ze zwiedzaniem to idealny pomysł na wspólnie spędzony czas.